Stal Rzeszów zagra podczas turnieju 1 Liga PLE Cup

Zawsze podziwiałeś zawodowych piłkarzy za determinację, chęć zwycięstwa i współpracę? Teraz też masz szansę wykazać się tymi cechami – Stal Rzeszów wraz z klubem ESA Esport Arena w Rzeszowie prowadzą kwalifikacje do pierwszej drużyny esportowej Stali!  Weź udział w wewnętrznych eliminacjach i reprezentuj Stal na turnieju 1 Liga PLE Cup organizowanym przez Fortuna 1 Liga.

Jeśli uważasz, że jesteś dobry w grach komputerowych a FIFA szczególnie przypadła Ci do gustu, masz szansę stać się częścią drużyny reprezentującej Stal Rzeszów podczas turnieju pierwszej ligi esportowej. W turnieju Stal zmierzy się z ligowymi przeciwnikami, takimi jak m.in. Arka Gdynia, Wisła Kraków, Ruch Chorzów, ŁKS Łódź i inni!

Kwalifikacje do turnieju odbywać się będą w ostatnim tygodniu października w klubie ESA Esport Arena w Rzeszowie. Rozgrywki w FIFA będą odbywać się na konsoli PlayStation5.Wpisowe – 30zł. W tej cenie otrzymasz bilet na mecz Stal Rzeszów – GKS Tychy, który odbędzie się 29 października (sobota) o godzinie 20:00 na stadionie Stali w Rzeszowie. Kwalifikacje odbywać się będą w trybie istniejących klubów, natomiast turniej odbywać się będzie w trybie Fifa Ultimate Team czyli funkcji dzięki której można zbudować zespół swoich marzeń

Aby zgłosić chęć udziału w rozgrywkach kwalifikacyjnych należy wysłać zgłoszenie na adres marketing@stalrzeszow.pl podając: imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, krótką informację o sobie oraz informacje o doświadczeniu  z grą FIFA. Na zgłoszenia czekamy do 21 października!

Klub ESA Esport Arena w Rzeszowie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w rozgrywkach a także do rozwijania swoich zainteresowań w zakresie esportu. „Chcemy stworzyć silne drużyny esportowe, nie tylko w FIFA i reprezentować Rzeszów na arenie esportowej w Polsce”

podkreśla właściciel klubu ESA, Rafał Żmuda.

Gra komputerowa FIFA istnieje już od ponad 20 lat. Obecnie jest to najbardziej znana na całym świecie gra wideo, która pozwala grać najlepszymi piłkarzami z najbardziej utytułowanych klubów z najpotężniejszych lig świata. Dzięki niej mamy możliwość organizowania wirtualnych turniejów piłkarskich. Esport, czyli forma rywalizacji, w której przedmiotem działań zawodników są gry komputerowe podczas pandemii stała się jedną z najpopularniejszych rozrywek na całym świecie.

Dodaj komentarz

Do góry