Przykładowe scenariusze urodzin:

PLAN URODZINOWY DLA PAKIETÓW SREBRNY ORAZ DIAMENTOWY

Pierwsze 5 minut – zebranie się wszystkich gości, zapoznanie z obiektem Esport Arena oraz z urządzeniami.

– Zabawa w Rocket League (10-15 min)

  • zabawa polega na tym, że zostajemy podzieleni na 4 grupy po 3 osoby w każdej grupie. Gracz kontroluje wyścigówkę, którą wykorzystuje, aby uderzyć piłkę w kierunku bramki przeciwnika i zdobyć punkt, jak w piłce nożnej.
  • weźmy udział w turnieju (drabinka turniejowa).

– Zabawa w “chowanego” w grze CS:GO (10-15 min)

  • zabawa polega na tym, że zostajemy podzieleni na dwie grupy. Dziesięć osób zamienia się w przedmioty/ otoczenia i ukrywa się na mapie. Dwie osoby mają za zadanie ich odnaleźć.
  • Zwycięża osoba, która na koniec zabawy miała najwięcej uzbieranych punktów

– Fall Guys (ok. 20min) to zabawa, w której wraz z innymi uczestnikami rywalizujecie w kolejnych rundach absurdalnego i pełnego chaosu toru przeszkód, aż pozostanie tylko jeden zwycięzca!

Fall Guys zawsze dostarcza wciąż ewoluującą, wysoko skoncentrowaną zabawę i wesołość. Tutaj ważniejszy od zwycięstwa jest tylko absurdalny wygląd. Złap najbardziej głupkowaty kostium i ruszaj do akcji. Przedstawienie zaraz się rozpocznie!

– Among Us to nietypowa gra strategiczna, która stawia przed nami osobliwe zadanie: mamy przygotować statek kosmiczny do odlotu w przestrzeń. Dwuwymiarowa gra multiplayerowa zmusza nas niejako do współpracowania w obrębie grupy, choć w drużynie będziemy mieli i takie osobniki, którym z powodzeniem uda się sabotować nasze działania. W Among Us bawimy się w sieciowym trybie kooperacyjnym z innymi uczestnikami z całego świata. Choć można stwierdzić, że jest to produkcja o charakterze strategicznym, tak naprawdę wymyka się ona podziałowi gatunkowemu. Niemniej jednak naszym celem jest współpraca i rywalizacja z innymi graczami, zatem o nadmiar emocji nie musimy się martwić.

Ostatnie 30 minut
– czas na tort, pizze, szampana dla dzieci i inne przekąski w salce urodzinowej

Jest to świetny moment na odśpiewanie “sto lat” dla solenizanta i wręczenie prezentów

PLAN URODZINOWY DLA PAKIETU RAJDOWCY

– Jazda na Symulatorach (30min) + VR

  • Usiądź za sterami bolidu F1, bądź spróbuj się w formacie GT, ukończ wyścig na pierwszym miejscu i poczuj dreszczyk emocji.
  • Zwiedź Tokio w grze Assetto Corsa. Nasze symulatory dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń!

Ostatnie 30 minut
– czas na tort, pizze, szampana dla dzieci i inne przekąski w salce urodzinowej

Jest to świetny moment na odśpiewanie “sto lat” dla solenizanta i wręczenie prezentów

Do góry