Trenuj z mistrzami polski

Trening Indywidualny

Trening indywidualny jest genialnym sposobem na szybką poprawę Twoich umiejętności jazdy sportowej – zarówno
w simracingu, jak też na rzeczywistych torach!

Podczas treningu, do dyspozycji Twojej, oraz Twojego instruktora jest salka szkoleniowa wraz z telewizorem, gdzie możecie razem usiąść i omówić dany temat zajęć. Co więcej, otrzymujecie od Esport Arena jeden symulator podłączony do konta głosowego – to oznacza, że instruktor może na bieżąco instruować Cię jak pokonać dany odcinek, jak dobrze wejść w zakręt. Do każdych zajęć udostępniony jest refleksomierz, który używany przed jak i po każdych zajęciach poprawi Twoją reakcję. Sprzęt taki jak nasz jest używany przez prawdziwych kierowców F1, sportowców, kadrę narodową w piłce nożnej czy skoczków narciarskich.

Po każdych zajęciach instruktor przygotuje dla Ciebie referencje, gdzie znajdziesz wnioski zawierające błędy Twojego przejazdu oraz sposoby, jak je poprawić.

SIMRACING DLA POCZĄTKUJĄCYCH

Rating: 1 out of 3.

Jeśli zastanawiasz się czy simracing jest dla Ciebie to jest idealny moment, żeby spróbować swoich sił w najprężniej rozwijającym się elemencie esportowym na świecie. Na początku skupimy Twoją uwagę na podstawach takich jak poprawna pozycja za kierownicą (bardzo ważny element jeśli chodzi o prawdziwą jazdę samochodem a tym bardziej podczas wyścigu), prawidłowe trzymanie kierownicy, zmiana biegów, wykorzystanie całej szerokości toru oraz wstępne wybieranie punktów hamowania i przyśpieszania. Każdy z tych elementów wydaje się być banalny i oczywisty, jednak bez ich opanowania, nie można myśleć o poprawie techniki jazdy.

SIMRACING DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Rating: 2 out of 3.

Skoro znasz już podstawy, ruszajmy po bardziej zaawansowane techniki! Popracujemy nad techniką wchodzenia
w zakręty, hamowaniem w zakrętach oraz przyśpieszaniem na wyjściu z zakrętu. Gdy opanujesz tor jazdy oraz operowanie gazem, hamulcem i kierownicą, skupimy się na tym co kierowcy wyścigowi lubią najbardziej! Wprowadzimy Cię w tajniki manewrów wyprzedzania oraz skutecznej obrony przed rywalami! Na tym etapie będziemy mogli też wspólnie zajrzeć w telemetrię.


SIMRACING DLA ZAAWANSOWANYCH

Rating: 3 out of 3.

Jeśli jesteś już na tym etapie, to musisz być niezły! Brakuje Ci jednak tego czegoś, żeby urwać ostatnie dziesiąte sekundy? Nasi kierowcy – trenerzy chętnie pomogą poprawić Twoje umiejętności, pomogą zakwalifikować się do najbardziej prestiżowych zawodów simracingowych w europie!. Osiągniemy to poprzez szczegółową naukę nitki toru, tak aby wykorzystać każdy centymetr nawierzchni. Skupimy się również na szlifowaniu zaawansowanych technik jazdy. Szkolenia dla zaawansowanych prowadzimy wspólnie z najlepszymi kierowcami simracingowymi w kraju!

Wojciech Urban

Cześć, nazywam się Wojciech Urban mam 18 lat. W świat sim-racingu wszedłem już 6 lat temu głównie skupiając się na grach z serii F1. Uczestniczyłem w turniejach i ligach na topowym Polskim poziomie m.in. Polish F1 Series czy Ścigałka F1 League. Podczas mojej przygody miałem przyjemność nauczyć się ogromnej ilości rzeczy związanych z samym ściganiem od osób stanowiących czołową część stawki e-sportowej w Polsce, miałem również okazję trenować i obserwować wiele niesamowitych kierowców, którzy pod moimi skrzydłami zaliczali niesamowite sezony w ligach. Obecnie poza samym F1 jestem również kierowcą organizacji Blue Sea Racing, którą można zobaczyć na torach wyścigów długodystansowych w symulatorze IRacing. Moimi zainteresowaniami poza ściganiem jest piłka nożna i informatyka.

Marek Znamirowski

Hej, jestem Marek. Simracing towarzyszy mi od 2021 roku. Uczestniczyłem w ligach takich jak Polish F1 Series. Miałem okazję się ścigać z najszybszymi osobami w kraju, takimi jak Patryk Krutyj, Tomek Poradzisz czy Piotr Stachulec. Należę do organizacji simracingowej, głównie skupiającej się na F1 22, Legacy Esports. Znam tajniki techniki jazdy, które pozwalają na rywalizację
z najlepszymi. W grach serii F1 mam setki godzin, co przekłada się na duże doświadczenie. Poza simracingiem interesuję się jazdą na deskorolce i koszykówką.

Do góry