urodziny dla nastolatków

Esport Arena – zaplanuj niezapomniane urodziny w klubie gamingowym!

Jeśli szukasz oryginalnego pomysłu na organizację urodzin w Rzeszowie, który dostarczy mnóstwo emocji i zabawy, Esport Arena to idealne miejsce dla Ciebie!


Nasza oferta obejmuje strefę komputerową, strefę simracingową oraz strefę VR, w której możesz doświadczyć wirtualnej rzeczywistości. Możemy również zorganizować specjalne turnieje, konkursy czy inne dodatkowe atrakcje, aby Twoje urodziny były naprawdę wyjątkowe.

Strefa komputerowa to prawdziwe miejsce dla pasjonatów gier komputerowych. Oferujemy 12 stanowisk z nowoczesnym sprzętem gamingowym, na którym możesz grać w swoje ulubione gry. Nasze stanowiska są wyposażone w komputery z odpowiednią specyfikacją, aby zapewnić płynną rozgrywkę i satysfakcję z grania. Dzięki naszym długim godzinom otwarcia, możesz cieszyć się rozgrywką aż do późnych godzin wieczornych i spędzić  urodziny w towarzystwie swoich bliskich.

Dla fanów wyścigów samochodowych mamy przygotowaną strefę simracingową, która pozwoli Ci poczuć adrenalinę rywalizacji na wirtualnych torach. Nasze 4 symulatory są wyposażone m.in. w profesjonalne fotele i kierownice które odwzorowują prawdziwe warunki jazdy, co sprawia, że doświadczenie jest bardzo realistyczne . Możesz rywalizować z przyjaciółmi i sprawdzić  kto jest najszybszy na torze. To nie tylko świetna zabawa, ale także niezapomniane wspomnienia z urodzinowego przyjęcia.

Natomiast jeśli chciałbyś przenieść się do wirtualnej rzeczywistości i doświadczyć niesamowitych przygód, to nasza strefa VR jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy szeroki wybór gier VR, w których możesz się przenieść do fascynujących światów a nawet zwiedzać
je razem wspólnie z kolegą lub koleżanką, gdyż w naszej ofercie znajdują się dwie pary okularów VR. Gwarantujemy, że to doświadczenie zapadnie Ci w pamięci na długo.

Dla rodziców, którzy towarzyszą swoim dzieciom na urodzinach w Esport Arena, mamy przygotowane specjalne miejsce relaksu. Oferujemy wygodne kanapy, stoliki, gdzie można usiąść, napić się pysznej kawy, herbaty lub innych napojów, oraz na bieżąco obserwować zabawę swoich dzieci.

Aby zarezerwować termin na urodzinowe przyjęcie w Esport Arena, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w organizacji niezapomnianych urodzin.

Dodaj komentarz

Do góry